Nya grundkurser startar onsdag 20 januari. Kurser som passar dig som vill yoga i lugn form och på grundläggande nivå. Passsr både nybörjaren och dig med erfarenhet.  Kurser du med fördel kan gå flera gånger. 

Yoga i liten grupp i yogasalen (4 + Åsa/yogalärare) eller live online via Zoom (om inget annat anges). Vi är extra noga med rengöring och desinficering och vi följer hälsomyndighetens riktlinjer Läs gärna mer här.

Läs mer om kurserna:

Yoga grundnivå lätt >>  kursstart 20/1, onsdagar kl.16.30 – 18.00, 5 tillfällen.
Yoga grundnivå medel >>
kursstart 20/1, onsdagar kl.18.30 – 20.15, 8 tillfällen.

Hör gärna av dig om du har några frågor!

Varmt välkommen!
Åsa Larsson/Yogalärare Skellefteå Yogaskol

asa@skellefteayoga.se


Läs mer om våra kurser


Här hittar du information om aktuella kurser LÄS MER

Anmäl dig här


Fyll i formuläret och anmäl dig KLICKA HÄR