Delta enstaka tillfälle vid pågående kurser/klasser eller ta igen missade tillfällen.

Du är varmt välkommen att delta vid enstaka tillfälle vid redan pågående yogakurser/klasser, eller om du har missade tillfällen att ta igen. 

Pris för ett tillfälle är 155 kr. Arbetslösa, studerande på heltid och pensionärer 10 % rabatt Läs gärna mer här. Visa upp giltigt intyg vid lektionen. Det går även bra att ta igen missade tillfällen, hör av dig till Åsa innan. Betalning kan ske via swish: 123 252 58 14 eller bankgiro: 5212-6380, eller säg till om du önskar betala mot faktura. 

Covid – 19: Du kan välja att delta på plats i lite grupp (fyra platser i yogasalen + yogaläraren), eller live online via Zoom. Vid kurserna får du en videoinspelning av veckans lektion, och kan se den flera gånger under veckan. Vi är extra noga med rengöring och desinficering Läs gärna mer här

Föranmälan: Via anmälningsformuläret nedan/på hemsidan www.skellefteåyogaskola.se eller e – post: asa@skelleftayogaskola.se eller sms/ring: 073 – 1587101.

Live hemifrån via Zoom: Du kommer att få en Zoomlänk hemskickad till dig via mejl efter anmälan och betalning läs gärna mer här

På plats i yogasalen: Det finns några bokningsbara platser i lokalen.
Lokal: Storgatan 26, i samma hus som Lindberg Reklam AB.
*Det finns yogamattor, filtar och kuddar i lokalen att låna.

Hör av dig om du har några funderingar.

Varmt välkommen!
Åsa Larsson/Yogalärare Skellefteå Yogaskola

 


Läs mer om våra kurser


Här hittar du information om aktuella kurser LÄS MER

Anmäl dig här


Fyll i formuläret och anmäl dig KLICKA HÄR